Veľkoobchod chovateľských potrieb pre psov

Náš obchod ponúka veľkoobchodné služby, teda predaj ďaľším obchodom s chovateľskými potrebami. Sme špecializovaný na výrobky pre psov, preto u nás nájdete aj také produkty, ktoré všeobecné chovateľské potreby nepredávajú. Sme výhradný dovozca značiek Petop a Lovabledog pre Slovensko a Českú republiku, ktoré vyrábajú oblečenie pre psov, postroje, obojky, ale i ďalšie produkty určené pre psov.

Máme v ponuke aj ďalšie značky a celkovo pokrývame celé spektrum sortimentu potrieb pre psov: krmivo, kozmetika, hračky, potreby na tréning, pelechy, oblečenie a ostatné.

Veľkoobchodné ceny a zľavy

Jedine u nás máte výhodnú veľkoobchodnú zľavu hneď od začiatku, preto s nami začať spolupracovať je také ľahké. A čím väčšie vaše budúce objednávky budú, tým väčšiu zľavu vám dáme. Cenník posielame na vyžiadanie, kontaktné údaje sú v poslednom odseku.

Posielanie tovaru

Pokial tovar máme na sklade, odosielame ho najneskôr nasledujúci pracovný deň. V prípade, že tovar musíme najprv naskladniť, budeme vás priebežne informovať o jeho dostupnosti. Druh dopravy (pošta alebo kuriér) si sami určíte v objednávke. Cenník dopravy nájdete na stránke Možnosti doručenia.

Pre internetové obchody

Chcete zaradiť naše produkty do ponuky vášho e-shopu? Umožníme vám použiť naše texty aj fokty, ktoré máme na našej webstránke. Väčšinu fotiek nám vyhotovil profesionálny fotograf a texty nám písal prefesionálny copywriter.

Pre kamenné obchody

Pokiaľ u nás nakúpite väčšie množtvo tovaru a časom zistíte, že vaši zákazníci o niektoré konkrétne produkty nemajú zájem, môžete nám daný tovar poslať späť a my vám vrátime plnú sumu. S nami sa dá dohodnúť!

Chcem s vami spolupracovať

Super! Kontaktujte nás emailom na info@svetpsov.sk. V žiadosti prosím uveďte, aký typ obchodu máte (eshop alebo kamenný), kde sídlite a predpokladaný odber na prvé tri mesiace. Tak isto nás informujte asi aká veľká bude vaša prvá objednávka. Potom vám pošleme cenník a ďalšie informácie.