Plyšáky pre psov

 • Plyšák zajačik 15cm

  Plyšová hračka je veľmi jemná a príjemná na dotyk. Má výšku 15cm a je vhodná pre menších psíkov. Po stlačení vydáva pískací zvuk. Je vyrobená zo 100% polyesteru.

  Plyšová hračka je veľmi jemná a príjemná na dotyk. Má výšku 15cm a je vhodná pre...

  Plyšová hračka je veľmi jemná a príjemná na dotyk. Má výšku 15cm a je vhodná pre menších psíkov. Po stlačení vydáva pískací zvuk. Je vyrobená zo 100% polyesteru.

  Farba :
  oranžová, hnedá
  Zobraziť
 • Plyšák chobotnica 25cm

  Plyšová hračka je veľmi jemná a príjemná na dotyk. Chobotnica má výšku 25cm, ale jej tenké chapadlá sa zmestia do papuľky aj najmenším psíkom. Preto je u nich tak obľúbená, je veľká, ale zároveň vedia s ňou dobre manipulovať. Po stlačení vydáva pískací zvuk. Je vyrobená zo 100% polyesteru.

  Plyšová hračka je veľmi jemná a príjemná na dotyk. Chobotnica má výšku 25cm, ale jej...

  Plyšová hračka je veľmi jemná a príjemná na dotyk. Chobotnica má výšku 25cm, ale jej tenké chapadlá sa zmestia do papuľky aj najmenším psíkom. Preto je u nich tak obľúbená, je...

  Farba :
  žltá, zelená, modrá
  Zobraziť
 • Plyšák Angry Birds modrý 12cm

  Plyšová hračka na motív úspešnej hry Angry birds v modrom prevedení. Vhodná na aport vďaka svojmu guľovému tvaru. Psy budú o to radšej, že oproti zivím vtáčikov, tento konečne chytia :). Hračka je príjemná na dotyk a nemá žiadne pevné časti. Je mäkká, takže sa s ňou zahrajú aj tí najmenší psíci. Po stlačení tela vydáva pískací zvuk. Hračka je vyrobená zo syntetickej bavlny. Má priemer 12cm, plus chvost.

  Plyšová hračka na motív úspešnej hry Angry birds v modrom prevedení. Vhodná na aport...

  Plyšová hračka na motív úspešnej hry Angry birds v modrom prevedení. Vhodná na aport vďaka svojmu guľovému tvaru. Psy budú o to radšej, že oproti zivím vtáčikov, tento konečne...

 • Plyšák Angry Birds biely 12cm

  Plyšová hračka na motív úspešnej hry Angry birds v bielom prevedení. Vhodná na aport vďaka svojmu guľovému tvaru. Psy budú o to radšej, že oproti živím vtáčikom, tohto konečne chytia :). Hračka je príjemná na dotyk a nemá žiadne pevné časti. Je mäkká, takže sa s ňou zahrajú aj tí najmenší psíci. Po stlačení vydáva pískací zvuk. Hračka je vyrobená zo syntetickej bavlny. Má priemer 12cm, plus chvost.

  Plyšová hračka na motív úspešnej hry Angry birds v bielom prevedení. Vhodná na aport...

  Plyšová hračka na motív úspešnej hry Angry birds v bielom prevedení. Vhodná na aport vďaka svojmu guľovému tvaru. Psy budú o to radšej, že oproti živím vtáčikom, tohto konečne...