Naši maskoti

Náš internetový obchod vznikol spontánne. Máme radi naších psíkov a ešte radšej sme ich obdarovávali novým vecami, hračkami alebo oblečením. Poháhali nám vyhotoviť fotky produktov, ktoré predávame a robiť modelov im fakt išlo :). Obchod vznikol len vďaka naším psíkom a tu Vám ich predstavíme.

Charlie

Náš Charlie je krátkosrstá čivava, má 3 roky a býva v byte v Malackách. Vždy sa veľmi raduje z nového oblečenia alebo hračiek. Je veľmi hravý a priateľský. Najradšej má ženské pohlavie, čo je aj pochopiteľné, keďže je to samec, ale po fenkách doslova šalie. Niektorí mu hovoríme aj Lumpek, zdrobnenina od slova lump, lebo je to taký vymýšľavý nezbedník jeden :).

Dasty

Dasty je krásny slovenský čuvač, má 6 rokov a jeho revírom je veľká záhrada v Záhorskej Bystrici. Jeho tatko bol na titulke knihy Slovenský čuvač. Je to výborný strážca, no zároveň je veľmi priateľský aj hravý. S Charliem sa ihneď spriatelil a dovolil mu značkovať jeho revír :). Obľubuje dlhé prechádzky v blízkych lesoch. Našťastie má dobrých pánov, ktorí tam s ním pravidelne chodia.