Loptičky pre psov

 • Gumená lopta

  Loptička je tradičná hračka pre psov, s ktorou sa vždy s psíkom zahráte. Táto je celogumená, teda ju tak ľahko nerozkúše. Zároveň sa dá trochu stlačiť, takže Váš psík do nej zakúsne bez problémov. Je vhodná aj na aportovane. Lopta sa udrží na vodnej hladine, takže je vhodná aj na hru vo vode.

  Loptička je tradičná hračka pre psov, s ktorou sa vždy s psíkom zahráte. Táto je...

  Loptička je tradičná hračka pre psov, s ktorou sa vždy s psíkom zahráte. Táto je celogumená, teda ju tak ľahko nerozkúše. Zároveň sa dá trochu stlačiť, takže Váš psík do nej...

  Farba :
  čierna, červená, oranžová, žltá
  Veľkosť :
  5,5cm, 7cm
  Zobraziť
 • Futbalová lopta - mäkká

  Mäkká futbalová lopta ušitá z koženky. Vnútro je vyplnená molitanom, je teda mäkká a Váš psík ju ľahko chytí do papule. Dobre sa s ňou hádže a ešte lepšie kope.

  Mäkká futbalová lopta ušitá z koženky. Vnútro je vyplnená molitanom, je teda mäkká a...

  Mäkká futbalová lopta ušitá z koženky. Vnútro je vyplnená molitanom, je teda mäkká a Váš psík ju ľahko chytí do papule. Dobre sa s ňou hádže a ešte lepšie kope.

  Farba :
  čierna, červená, modrá
  Veľkosť :
  6cm, 11cm
  Zobraziť
 • Gumená lopta s ťahadlom

  Gumená lopta je vyrobená z prírodného kaučuku. Z vnútra je dutá, ale je dostatočne pevná, aby Vášmu psíkovi vydržala veľmi dlho. Ťahadlo má pre obe veľkosti dĺžku 31 cm, je vyrobené z nylonu a je potiahnuté gumovými pásikmi, aby sa lepšie držalo v ruke.

  Gumená lopta je vyrobená z prírodného kaučuku. Z vnútra je dutá, ale je dostatočne...

  Gumená lopta je vyrobená z prírodného kaučuku. Z vnútra je dutá, ale je dostatočne pevná, aby Vášmu psíkovi vydržala veľmi dlho. Ťahadlo má pre obe veľkosti dĺžku 31 cm, je...

  Farba :
  červená, fialová, oranžová, žltá
  Veľkosť :
  5cm, 7cm
  Zobraziť
 • Tenisová lopta

  Loptička je tradičná hračka pre psov, s ktorou sa vždy s psíkom zahráte. Táto tenisová dobre skáče a má výrazné kriklavé farby. Je vhodná aj na aportovane, dajte si však pozor, aby ste vybrali vhodnú veľkosť. Lopta sa udrží na vodnej hladine, takže je vhodná aj na hru vo vode.

  Loptička je tradičná hračka pre psov, s ktorou sa vždy s psíkom zahráte. Táto tenisová...

  Loptička je tradičná hračka pre psov, s ktorou sa vždy s psíkom zahráte. Táto tenisová dobre skáče a má výrazné kriklavé farby. Je vhodná aj na aportovane, dajte si však pozor,...

  Farba :
  oranžovo-zelená, zeleno-modrá, modro-fialová
  Veľkosť :
  6cm, 10cm
  Zobraziť