Kostýmy pre psov

 • Bunda Včielka

  Vtipná bundička na motív včielky. Zapíná sa na tri alebo štyri (podľa veľkosti) cvoky pod bruškom. Vyrobéné z kombinácie polyesteru a syntetickej bavlny.

  Vtipná bundička na motív včielky. Zapíná sa na tri alebo štyri (podľa veľkosti) cvoky...

  Vtipná bundička na motív včielky. Zapíná sa na tri alebo štyri (podľa veľkosti) cvoky pod bruškom. Vyrobéné z kombinácie polyesteru a syntetickej bavlny.

  Veľkosť :
  S, M, L, XL
  Zobraziť
 • Batman kostým

  Kostým batmana pre Vášho chlpáča vhodný na karneval. Oblieka sa len na predné končatiny a zapína sa suchým zipsom za krkom. Má v sebe gumičky, takže sa oblečenie vie trochu natiahnuť. Celkovo vôbec neprekáža v pohybe. Plášť je zvlášť a pripína sa šnúrkou okolo krku. Vyrobené z polyesteru.

  Kostým batmana pre Vášho chlpáča vhodný na karneval. Oblieka sa len na predné končatiny...

  Kostým batmana pre Vášho chlpáča vhodný na karneval. Oblieka sa len na predné končatiny a zapína sa suchým zipsom za krkom. Má v sebe gumičky, takže sa oblečenie vie trochu...

  Veľkosť :
  XS, S, M, L, XL
  Zobraziť
 • Zelený drak

  Vtipný kostým, ktorý spraví z Váško psíka zeleného draka. Nepokrýva končatiny, takže sa ľahko oblieka. Pod bruškom sa zapína na tri alebo štyri cvoky (podľa veľkosit). Kapucňa, ktorá znázorňuje hlavu draka je prišitá napevno a po obvode má gumičku na dobré držanie. Súčasť oblečenia je aj prišitý chvost a krídla. Vyrobené z polyesteru a syntetickej bavlny.

  Vtipný kostým, ktorý spraví z Váško psíka zeleného draka. Nepokrýva končatiny, takže sa...

  Vtipný kostým, ktorý spraví z Váško psíka zeleného draka. Nepokrýva končatiny, takže sa ľahko oblieka. Pod bruškom sa zapína na tri alebo štyri cvoky (podľa veľkosit). Kapucňa,...

  Veľkosť :
  XS, S, M, L, XL
  Zobraziť
 • Flanelová bunda Zajko

  Čierno biela flanelová bunda má na chrbte prišitú plyšovú hlavu zajka. Takmer celý chrbát pokrýva kapsa, kde sa zmestia sáčky pre exkrementy. Zapína sa tromi alebo štyrmi cvokami (podľa veľkosit) pod bruškom. Kapucňa je prišitá napevno. Nad krkom je otvor pre vodítko. Vyrobené z jemnej syntetickej bavlny.

  Čierno biela flanelová bunda má na chrbte prišitú plyšovú hlavu zajka. Takmer celý...

  Čierno biela flanelová bunda má na chrbte prišitú plyšovú hlavu zajka. Takmer celý chrbát pokrýva kapsa, kde sa zmestia sáčky pre exkrementy. Zapína sa tromi alebo štyrmi...

  Veľkosť :
  S, M, L, XL, XXL
  Zobraziť
 • Bunda Žabiak

  Vtipná bundička na motív žaby. Zapíná sa na tri alebo štyri (podľa veľkosti) cvoky pod bruškom. Vyrobéné z kombinácie polyesteru a syntetickej bavlny.

  Vtipná bundička na motív žaby. Zapíná sa na tri alebo štyri (podľa veľkosti) cvoky pod...

  Vtipná bundička na motív žaby. Zapíná sa na tri alebo štyri (podľa veľkosti) cvoky pod bruškom. Vyrobéné z kombinácie polyesteru a syntetickej bavlny.

  Veľkosť :
  S, M, L, XL
  Zobraziť
 • Bunda myšiak Mickey

  Vtipná bundička na motív známeho myšiaka Mickey Mouse. Zapíná sa na tri alebo štyri (podľa veľkosti) cvoky pod bruškom. Vyrobéné z kombinácie polyesteru a syntetickej bavlny.

  Vtipná bundička na motív známeho myšiaka Mickey Mouse. Zapíná sa na tri alebo štyri...

  Vtipná bundička na motív známeho myšiaka Mickey Mouse. Zapíná sa na tri alebo štyri (podľa veľkosti) cvoky pod bruškom. Vyrobéné z kombinácie polyesteru a syntetickej bavlny.

  Veľkosť :
  S, M, L, XL
  Zobraziť
 • Modrý drak

  Vtipný kostým, ktorý spraví z Váško psíka modrého draka. Nepokrýva končatiny, takže sa ľahko oblieka. Pod bruškom sa zapína na tri alebo štyri cvoky (podľa veľkosit). Kapucňa, ktorá znázorňuje hlavu draka je prišitá napevno a po obvode má gumičku na dobré držanie. Súčasť oblečenia je aj prišitý chvost a krídla. Vyrobené z polyesteru a syntetickej bavlny.

  Vtipný kostým, ktorý spraví z Váško psíka modrého draka. Nepokrýva končatiny, takže sa...

  Vtipný kostým, ktorý spraví z Váško psíka modrého draka. Nepokrýva končatiny, takže sa ľahko oblieka. Pod bruškom sa zapína na tri alebo štyri cvoky (podľa veľkosit). Kapucňa,...

  Veľkosť :
  XS, S, M, L, XL
  Zobraziť
 • Spiderman kostým

  Pavúči kostým pre Vášho chlpáča. Oblieka sa len na predné končatiny a zapína sa suchým zipsom za krkom. Má v sebe gumičky, takže sa oblečenie vie trochu natiahnuť. Celkovo vôbec neprekáža v pohybe. Plášť je zvlášť a pripína sa šnúrkou okolo krku. Vyrobené z polyesteru.

  Pavúči kostým pre Vášho chlpáča. Oblieka sa len na predné končatiny a zapína sa suchým...

  Pavúči kostým pre Vášho chlpáča. Oblieka sa len na predné končatiny a zapína sa suchým zipsom za krkom. Má v sebe gumičky, takže sa oblečenie vie trochu natiahnuť. Celkovo vôbec...

  Veľkosť :
  XS, S, M, L, XL
  Zobraziť
 • Mikina Angry Birds červená

  Kostým má motív zo známej hry Angry Birds. Táto červená verzia je v hre ako hlavný rytnier, prístupný hráčovy od začiatku. Kostým nepokrýva končatiny, takže sa ľahko oblieka. Pod bruškom sa zapína na tri alebo štyri cvoky (podľa veľkosit). Kapucňa, ktorá znázorňuje hlavu vtáčika je prišitá napevno. Vyrobené zo syntetickej bavlny.

  Kostým má motív zo známej hry Angry Birds. Táto červená verzia je v hre ako hlavný...

  Kostým má motív zo známej hry Angry Birds. Táto červená verzia je v hre ako hlavný rytnier, prístupný hráčovy od začiatku. Kostým nepokrýva končatiny, takže sa ľahko oblieka....

  Veľkosť :
  XS, S, M, L, XL
  Zobraziť
 • Polokošeľa s nohavicami v jednom

  Toto celkové oblečenie v jednom kuse imituje polokošelu s límcom a džínsy s trakmi. Oblieka sa navlečením cez hlavu. Límec sa zapína cvok. Časť pod bruškom a časť pre zadné končatiny majú vsebe gumičky, ktoré uľahčujú obliekanie. Vyrobené zo syntetickej bavlny, ktorá je príjemná nadotyk. Dodávané s retiazkou v zlatej farbe.

  Toto celkové oblečenie v jednom kuse imituje polokošelu s límcom a džínsy s trakmi....

  Toto celkové oblečenie v jednom kuse imituje polokošelu s límcom a džínsy s trakmi. Oblieka sa navlečením cez hlavu. Límec sa zapína cvok. Časť pod bruškom a časť pre zadné...

  Veľkosť :
  S, M, L, XL, XXL
  Zobraziť
 • Mikina Angry Birds žltá

  Kostým má motív zo známej hry Angry Birds. Táto žlyá verzia je v hre ako rytnier so špeciálnov schopnosťou zrýchlenia. Kostým nepokrýva končatiny, takže sa ľahko oblieka. Pod bruškom sa zapína na tri alebo štyri cvoky (podľa veľkosit). Kapucňa, ktorá znázorňuje hlavu vtáčika je prišitá napevno. Vyrobené zo syntetickej bavlny.

  Kostým má motív zo známej hry Angry Birds. Táto žlyá verzia je v hre ako rytnier so...

  Kostým má motív zo známej hry Angry Birds. Táto žlyá verzia je v hre ako rytnier so špeciálnov schopnosťou zrýchlenia. Kostým nepokrýva končatiny, takže sa ľahko oblieka. Pod...

  Veľkosť :
  XS, S, M, L, XL
  Zobraziť
 • Mikina Angry Birds modrá

  Kostým má motív zo známej hry Angry Birds. Táto modrá verzia je v hre ako rytnier so špeciálnov schopnosťou. Kostým nepokrýva končatiny, takže sa ľahko oblieka. Pod bruškom sa zapína na tri alebo štyri cvoky (podľa veľkosit). Kapucňa, ktorá znázorňuje hlavu vtáčika je prišitá napevno. Vyrobené zo syntetickej bavlny.

  Kostým má motív zo známej hry Angry Birds. Táto modrá verzia je v hre ako rytnier so...

  Kostým má motív zo známej hry Angry Birds. Táto modrá verzia je v hre ako rytnier so špeciálnov schopnosťou. Kostým nepokrýva končatiny, takže sa ľahko oblieka. Pod bruškom sa...

  Veľkosť :
  XS, S, M, L, XL
  Zobraziť
 • Superman kostým

  Super kostým pre Vášho malého supermana. Oblieka sa len na predné končatiny a zapína sa suchým zipsom za krkom. Má v sebe gumičky, takže sa oblečenie vie trochu natiahnuť. Celkovo vôbec neprekáža v pohybe. Plášť je zvlášť a pripína sa šnúrkou okolo krku. Vyrobené z polyesteru.

  Super kostým pre Vášho malého supermana. Oblieka sa len na predné končatiny a zapína sa...

  Super kostým pre Vášho malého supermana. Oblieka sa len na predné končatiny a zapína sa suchým zipsom za krkom. Má v sebe gumičky, takže sa oblečenie vie trochu natiahnuť....

  Veľkosť :
  XS, S, M, L, XL
  Zobraziť
 • Mikina Angry Birds zelená

  Kostým má motív zo známej hry Angry Birds. Táto zelená verzia zosobňuje prasitká na zlej strane, proti ktorým hráč bojuje. Kostým nepokrýva končatiny, takže sa ľahko oblieka. Pod bruškom sa zapína na tri alebo štyri cvoky (podľa veľkosit). Kapucňa, ktorá znázorňuje hlavu vtáčika je prišitá napevno. Vyrobené zo syntetickej bavlny.

  Kostým má motív zo známej hry Angry Birds. Táto zelená verzia zosobňuje prasitká na...

  Kostým má motív zo známej hry Angry Birds. Táto zelená verzia zosobňuje prasitká na zlej strane, proti ktorým hráč bojuje. Kostým nepokrýva končatiny, takže sa ľahko oblieka....

  Veľkosť :
  XS, S, M, L, XL
  Zobraziť
 • Mikina Angry Birds čierna

  Kostým má motív zo známej hry Angry Birds. Táto čierna verzia je v hre ako rytnier so špeciálnov schopnosťou výbuchu. Kostým nepokrýva končatiny, takže sa ľahko oblieka. Pod bruškom sa zapína na tri alebo štyri cvoky (podľa veľkosit). Kapucňa, ktorá znázorňuje hlavu vtáčika je prišitá napevno. Vyrobené zo syntetickej bavlny.

  Kostým má motív zo známej hry Angry Birds. Táto čierna verzia je v hre ako rytnier so...

  Kostým má motív zo známej hry Angry Birds. Táto čierna verzia je v hre ako rytnier so špeciálnov schopnosťou výbuchu. Kostým nepokrýva končatiny, takže sa ľahko oblieka. Pod...

  Veľkosť :
  XS, S, M, L, XL
  Zobraziť